2014. gada 22. oktobris - Trešdiena, 15:12 / 03:12 PM (GMT+2), Vārdadienas: Irīda, Īrisa
Latviski English Русский Deutch Français Español

dokumentu rakstīšana un sagatavošana (dokumentācija)

Atrasta precīza informācija:
Baltic Media LtdTulkošana un valodu kursi

Elizabetes iela 2, Rīga, LV-1340

67224327
Atrasts info24.lv sistēmā:
Baltic Media Ltd » Tulkošana un valodu kursi » Elizabetes iela 2 ...

Apģērbs un Mode; Apsardze un Drošība; Automobiļi un Transports; Biroja ... tekstu rediģēšana; dokumentu rakstīšana un sagatavošana (dokumentācija); ...

baltic-media-ltd-elizabetes-2.info24.lv
Atrasts internetā:
LEADER projektu ieviešanas dokumentācijas sagatavošana

14.7.2009 ... PIELIKUMS Kredītiestādes izziņas paraugs par gatavību izskatīt ..... būvniecības dokumentācijas sagatavošanu, juridiskiem un ekonomiskiem.

www.darisimpasi.lv
Dokumentu juridiskā spēka likums Dokumentu izstrādāšanas un ...

15.5.2008 ... 8) parlamentāro sekretāru sanāksmes sagatavošanas un ... ietver pašrocīgi rakstītu personīgo parakstu dokumenta ..... dokumentācija.

www.rugaji.lv
Visbiežāk uzdotie jautājumi - Izglītības un zinātnes ministrija

Šādas izziņas sagatavošana ir maksas pakalpojums atkarībā no pieprasītās informācijas izziņas ... Kā rīkoties, ja nozaudēti vispārējās izglītības dokumenti? .... rakstot vēstuli uz adresi Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 14, Rīgā, LV-1050;  ...

izm.izm.gov.lv
1. Instrukcijas, procedūras un datoru dokumentācija

Tehniskā rakstīšana un profesionālā saziņa Kursa materiāli ... atskaites rakstīšanu, bērna sagatavošanu nometnei, konferences organizēšanu, biroja ..... Viens no šo secinājumu būtiskiem momentiem ir tas, ka ja dokumenti tiek sastādīti ar ļoti ...

estudijas.lu.lv
Palīdzība - Skolutiesības.lv

Piekļuves datus visu Skolutiesības.lv dokumentu izmantošanai un apliecību par ... Sazinieties ar Skolutiesības.lv, rakstot uz e-pastu jurists@skolutiesibas.lv vai ... Šī informācija ir vienmēr pieejama arī sadaļā „Dokumenti”. ... Individuālu konsultāciju saņemšana un dokumentu sagatavošana ir papildus maksas pakalpojums.

skolutiesibas.lv
šeit

PIELIKUMS Kredītiestādes izziņas paraugs par gatavību izskatīt kredīta piešķiršanu . 76. 2. ... PIELIKUMS Iesniegto projekta īstenošanas dokumentu kopsavilkums. ..... ar projekta un būvniecības dokumentācijas sagatavošanu, juridiskiem un.

www.preilupartneriba.lv
Dokumentu pārvaldība - Latvijas Brīvo Arodbiedrību Savienība

ko arodbiedrība savā darbībā veido, ir nacionālā arhīva fonda dokumenti? ..... Turpmāk tekstā sniegts lietu nomenklatūras paraugs, kuru kā paraugu var izmantot jebkura ...... Zināšanas un prasmes juridisko dokumentu sagatavošanā, analīzē.

www.lbas.lv
DaJo - draugiem.lv

Profesionāla CV rakstīšanu; Motivācijas vēstules sagatavošanu; Sagatavošanos ... lapas (1800 zīmes) dienā neskaitot dienu, kad tika iesniegts dokuments.

www.draugiem.lv